Dobré chování

Náhodné štěkání

I když je normální, že psi štěkají, není rozumné, pokud pes štěká na všechno ostatní, zejména v noci! To může být psychicky frustrující pro vás, stejně jako pro vaše sousedy, pokud se to stane. 

Chcete-li pomoci napravit tyto problémy, použití protištěkacích obojků bude užitečné.

Skákání na návštěvníky

Mohou existovat časy, kdy očekáváte své přátele nebo členy rodiny ve vašem domě. Váš pes může začít skákat na ně. Někteří z vašich přátel nebo rodinných příslušníků se mohou cítit pohodlně s tímto chováním, ale mohou existovat i případy, kdy se prostě bojí psů.. Bude důležité, abyste toto chování napravili, nejlepší volba jsou elektronický obojky.

Můžete rychle opravit a zabránit psa skákat na nic netušící přátele nebo členy rodiny.

Hrabání se v koši

Některé potraviny jsou pro psy nebezpečné a můžete také použít E-obojky, které vám pomohou vycvičit svého psa. Někdy se uchýlí k čichání po zbytkových jídlech v odpadkovém koši, když majitel není doma. Pes může jíst nebezpečné nebo toxické potraviny. Aby se tomu zabránilo, použijte e-obojek na svého psa, přehrabování může zastavit a můžete mít čistší dům, když se vrátíte domů po dlouhém dni v práci.

Zničení nábytku

Jednou z prvních věcí, které byste měli udělat při prvním přivedení štěněte domů, je vycvičit psa, aby nic nerozbijel doma! Použití e-obojků bude nezbytné, aby vám pomohlo s tréninkovým procesem. Všimněte si však, že doporučujeme používat e-obojek pro psy starší 6 měsíců.

 

E-obojek je nástroj, který odemkne možnost výcviku psa! Pomocí výcvikového obojku vaš pes bude dobře vychovaným.